pozadí

sobota 20. září 2014

Advent může přijít

Advent may come


Ono se zdá, že je ještě spousta času, ale brzy se to začne kupit. Jarmarky, dárky, dětské besídky... to nemluvím o úklidu a pečení, protože těmto činnostem doma nevěnujeme dostatečnou pozornost jako v jiných spořádaných domácnostech:-)

 
Měla jsem zkrátka chuť ušít adventní kalendář. Jestli zůstane pro naše nejmladší dítko nebo potěší někoho jiného zatím nevím. Náš prcek z toho ještě letos nebude mít rozum, takže pokud bude chtít kalendář někdo koupit, asi se nebudu bránit.


Předtištěný panel jsem koupila v Ragosu, moc se mi líbily barvy, ale trošku mě zarazil listnaný strom. Pak jsem si řekla, že změna někdy není na škodu. Všechny kapsičky jsou podšité, přišité přes všechny vrstvy zadní strany - podklad, termolín i naškrobenou podšívku. Podšívku jsem škrobila, aby kalendář opravdu držel hezky tvar.


Tip pro zavěšení vidíte na fotografii. Do rohů jsem přišila čverce látky složené napůl aby tvořily trojúhelníky, do nich jsem pak prostrčila tyčku. Stejný systém mám i na spodní části, nemám ráda odstávající rohy.

2 komentáře: