pozadí

pátek 1. července 2016

Před prázdninami

Before Holidays


Látka z Ardeka, tentokrát zpracovaná opravdu pár dnů po zakoupení. Na fotce je tričko už prané. Jak vidět, zatím barvy krásně drží a všem myším se mi podařilo vrátit bílou barvu, některé už totiž měly různobarevný kožíšek.


Vymyslela jsem si na léto jen takový mírně nabraný minirukávek, měla jsem strach, aby neodstával a do lemu jsem ještě protáhla kloboukovou gumičku. Většinou tyhle věci vymýšlím za pochodu. Konečně se vynosí i riflová sukýnka, kterou jsem ratolesti koupila ještě jako miminku. Pruhované legíny z látky od Lillestoff jsem šila už loni, těší mě, že i přes časté nošení a praní zatím stále drží a vypadají velmi dobře.


Získala jsem kus bordury z krtčího úpletu a vylepšila flekaté, vytahané, poděděné tričko. Zkrátit rukávy a celkově zúžit, protože na délku těla byly rukávy dlouhé a triko široké, na flíčky dopředu našít aplikace. Kus oblečení, původně určený spíš už na hadr, bude ještě chvíli dělat radost.A taštička pro paní učitelku, která obsahovala dárkové poukazy, na něž se složila většina třídy nejstaršího dítka. Když se loučíte s prvním stupněm, určitě stojí za to poděkovat něčím navíc.Žádné komentáře:

Okomentovat