pozadí

středa 24. října 2012

Nažehlovací odrazky

Už pár let postupně testuji nažehlovací odrazky. Doplňuji jimi veškeré svrchní dětské oblečení, batůžky, tašky a věci pro manžela, ve kterých jezdí denně do práce na kole.

Na bundě dobré, ale u zimních se musí nažehlovat opatrně, aby si člověk nesplácl rouno, kterým je bunda vyteplená. Řešením je např. nažehlit odrazku na kousek jiné látky (filcu, plátna...) a pak přišít na bundu.
Na šusťákách mi ve 3. roce používání (nebojte, děti mi rostou, ale dědí po sobě, proto se mohou šusťáky nosit již 3. rokem) proužek v lemu už popraskal a sem tam kousek odpadl. Na to, že šusťáky se perou zhruba co týden, dostávají opravdu zabrat a proužek je na boku po celé délce nohavic, takže v dost namáhaném místě, je opotřebení myslím naprosto odpovídající.
A poslední důležitý test proběhl na softshellových kalhotách, které máme déle jak rok, od podzimu do jara se nosí do školky téměř pořád a softshellky se perou také co týden. Softshell je mírně pružný materiál, ale ani to odrazce nevadí. Obrázky drží, vypadají hezky a plní svou funkci.

Po všech těchto pokusech jsem se rozhodla odrazovké obrázky nabídnout i ve svém obchůdku na Fleru. Mám k dispozici větší výseky ve tvaru listu nebo vločky, v průměru mají tyto obrázky 2,5 cm. Potom i drobnější motivy jako srdíčko, hvězdička, medvídek, čtyřlístek a kytička, ty jsou velké 12 mm, medvídek 15 mm. Dodávám je včetně návodu na použití.1 komentář: