pozadí

pondělí 5. listopadu 2012

Sukýnka pod vánoční stromeček

Holky se rozhodly na patchworkovém klubu šít vánoční sukýnku. Moc se mi tehdy nechtělo, ale nakonec jsem se rozhodla zkusit ji. Doma jsem si do pozdních nočních hodin předkreslovala ty správné linie na plátno, vybírala látky a teprve dost po půlnoci bylo vše připraveno. Na klubu jsem stihla ušít jen malou část, zbytek jsem dodělávala doma. Nejhorší byla příprava kanýru a zakončení. Zařekla jsem se, že tohle už nikdy více! Návod ze Švadlenky jsem buď nepochopila nebo nebyl zcela správný...


Ale musím přiznat, že s výsledkem jsem byla spokojená. Dlouho jsem váhala, jestli si sukýnku nenechat, ale máme už několik let pod stromeček svítící koberec, po kterém jsem dlouho toužila, toho se tak snadno nevzdám:-)


Uprostřed je díra na kmen, mezi dvěma díly je suchý zip, jakmile začne stromeček opadávat, dá se sukýnka snadno oddělat, vytřepat a zase obléct. Zakryje i nevzhledný stojan na stromek. Hezký stojan jsem totiž snad ještě nepotkala, pokud máte nějaké tipy, sem s nimi, na ten svítící koberec by se nám fakt nějaký vkusný hodil.

7 komentářů:

 1. No já padám, to je náádhera, pěkně sis mákla, což... ale stálo to za to, je fakt parádička!

  OdpovědětVymazat
 2. Až mi zrak přechází, je to nádherné!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Júva, tohle jsem ještě nikdy neviděla. Paráda. Hezký den přeji :-) Lenka

  OdpovědětVymazat
 4. ta je opravdu parádní!
  bych ji take upotrebila...

  OdpovědětVymazat
 5. ta se ti povedla !!! Je užasná ,moc se mi líbí .
  Z které švadlenky je ten návod? Našemu stromečku by slušela :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To netuším, protože jsem ji šila loni a návod tehdy někdo přinesl.

   Vymazat