pozadí

čtvrtek 6. června 2013

Taška do porodnice

Bag To The Maternity Hospital


Přípravy pomalounku začínají. Látku mám koupenou dlouho, už když jsem ji objednávala, měla jsem v plánu použít ji na tašku pro sebe, ale musela si počkat. Konečně byl důvod pustit se do šití pro svou potřebu. Přestože dala dost práce, mnohem víc sil bude potřeba na vyklizení ložnico-skladiště, aby bylo kam dát koš (časem postýlku) a přebalovák. Ach jo, taaak se mi do toho úklidu nechce, no možná ještě nemám syndrom hnízdění, takže mimi v bříšku zatím vydrží:-)Základní střih je sice dle Bellet, ale časem jsem si jej různě poupravovala, aby mi více vyhovoval. Dno je z černé rifloviny, krásnou látku jsem podložila flísem a volně prošila, jak mě vedl vzor. Ono to prošívání sice není na první pohled moc vidět, ale stejně jsem ráda, že jsem ho zkusila.Kapes potřebuju hodně, dno je ještě vylepšené penefolem. Chybí mi akorát dokoupit zkracovací přezku na dlouhý popruh a ještě vymyslet nějaké taháčky na jezdce zipů, aby se s nimi lépe manipulovalo.7 komentářů:

 1. Řeknu ti, v porodnici budou teda koukat! Jak rodičky, tak doktoři:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. No napadlo mě to samé, co Ajku, když jsem tašku viděla :-) Máš ji moc pěknou.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná taška a ty vnitřní kapsičky - super. Jo a teď koukám na tu vnější kapsu s klopou - paráda.

  OdpovědětVymazat
 4. Zuzko máš ji vymakanou ..je moc pěkná !!i látku sis vybrala nádhernou ,ale poslyš to já netušila :-)) ,že je to s Tebou takhle !!! přeji Ti krásné dny a hlavně ať je vše jak má být!!!!!Hodně štěstí♥

  OdpovědětVymazat
 5. Tak na tu se chystám, jen co bude čas a našiju slíbené věci... :-) díky za inspiraci!

  OdpovědětVymazat
 6. jé, ta je povedená! taky se chystám (už dlouho) na takovou nějakou podobnou cestovní tašku. taky se mi líbí ta druhá taška, s džínovinou. praktický tvar. no a praporky bych časek taky chtěla dětem udělat... člověk by toho chtěl...:)
  přeju hlavně dobrou cestu do porodnice a ať všechno hezky probíhá, jak má a výsledkem je jen veliká radost!

  OdpovědětVymazat