pozadí

pondělí 20. srpna 2018

Zpátky do školy

Back to School


Ještě loni se nastávající sedmák do školy docela těšil, letos do osmičky už moc ne. Přesto se dětem vždy snažím návrat do školních lavic trošku zpříjemnit, uděláme klasický nálet na papírnictví, do obuvi pro papuče a sálovky a něco fěšáckého jim i našiju.


Látka se zvířaty potěšila, protože se líbila i nejstaršímu synkovi, zároveň však překvapila, jelikož ve velikosti 158 už v šířce jaksi nevyšly celé rukávy. Kouzlila jsem a jeden je na vnitřní straně nadšitý, což ve vzoru a při běžném nošení není vidět. Nevím, kde úplet tiskli, ale naštěstí to není standardní šíře, na většině látek se celý střih vleze pohodlně, jen si na to budu muset při nákupu dávat víc pozor.


Skateboardy jsou polský tisk a to mě trošku znervózňuje, protože naši sousedé umí odvést kvalitní práci stejně jako vytvořit pořádný šunt. Jsem zvědavá, do které kategorie bude látka patřit po nošení a praní, na šití jsem si totiž dala záležet. Chtěla jsem vzor nějak oživit a napadla mě sluchátka. Děti je ihned poznaly, to je dobré znamení, hoši navíc vypadali s výběrem i provedením motivu nadmíru spokojeně.


Na foto na postavě je v těchto vedrech opravdu nedonutím, bude muset stačit na ramínku. Střih podle jakéhosi staršího Ottobre, prostě osvědčená klasika.

1 komentář: