pozadí

pátek 27. září 2019

Adventní pytlíčky

Advent Bags


Často se koncem září nebo začátkem října hlásím s nějakýma přípravama na advent. Pokud byste totiž uvažovali o šití adventního kapsáře nebo dokonce pytlíčků, které vám chci dnes představit, je ideální čas. Dostatečný předstih pro objednání látky (momentálně je skladem) i vlastní tvorbu. Nebo můžete příspěvek vzít jen jako inspiraci a něco podobného vytvořit úplně ve své režii.


Moje oblíbená návrhářka Lenka Velebová, která tvoří pod značkou shappe-pattern, má totiž v nabídce nejen panel na krásný český adventní kapsář, ale i na adventní pytlíčky. To pro ty, kterým kapsičky na kapsáři nestačí. Opět jde o typicky české zimní a vánoční motivy, čímž je na našem trhu unikátní. Jít si zabruslit, dát si teplý čaj, přikrmování zvířátek v lese, rozkrajování jablíček, pečení perníčků...


 
Každý pytlíček mi vyšel velký 16 x 16 cm, přišila jsem k nim na zavázání taftové stuhy různých barev. Dokupte ještě látku na zadní stranu pytlíčků, na předtištěném panelu najdete totiž jen přední strany. A naplněné pytlíčky můžete nechat položené na parapetu, na komodě, nebo zavěsit třeba na větev...Plní se čímkoliv, někdo perníčky, ořechy, sušeným ovocem, jiný je příznivcem schleich zvířátek, malých postaviček z různých edicí nebo třeba zábavnými úkoly.

Žádné komentáře:

Okomentovat