pozadí

čtvrtek 19. listopadu 2020

Skejťácká mikina a charitativní polštářky

Skateboard Sweatshirt and Charity Pillows

Oblíbené lenochodí mikiny už dosloužily, hoši vyrostli. Jedna byla dokonce nošená až do rozedrání nápletů! Z toho má pak člověk radost, když je věc využitá na maximum po několik let. Měla jsem do zásoby nakoupenou další klučičí počesanou teplákovinu se vzorem skateboardistů a k tomu jednobarevnou, aspoň na ni přišla řada.

Tak prý byla ta předchozí lenochodí mikina hezčí... No asi má pravdu, ale už je mu vážně malá. Nakonec vzal zavděk i touto a při vyjímečných příležitostech, kdy "někam jde" (na lítání po venku nosí seprané poděděné), ji už nosí. Snad ji už brzy užije i do školy! Potřeboval by to jako sůl.

 
Letošní dárek pro Ježíškovo vnouče, z každé strany jiný, aby si mohla babička vybrat dle nálady.


Další polštářky jdou do charitativní dražby pro rodinu, kde každý pokrok dětí znamená obrovské úsilí rodičů i odborníků a víc než klasické zlobení, řeší zdravotní stav holčiček.

 

 

Nemám potřebu se charitou chlubit, podobných akcí se účastním už roky pravidelně, tato forma je mi bližší než darování finančního obnosu. Napadlo mě hlavně, že se třeba někdo inspiruje. Někdy stačí rozhlédnout se v okolí, po sousedech, známých a objeví se někdo, kdo stojí o různou formu pomoci. A někdy se pořádají akce, které jsou našemu srdci z nějakého důvodu blízké a stojí za to zapojit se.2 komentáře:

  1. Tu mikinu bych brala i já. Je boží. Polštářky jsou taky super.

    OdpovědětVymazat
  2. Zuzko, moc pěkné šití. ♥ A takovou mikču nikdo nemá. ;-)Polštářky super. Také raději dávám konkrétně, než někam do neznáma. ;-)Pohodový advent. :-)
    D.

    OdpovědětVymazat