pozadí

středa 9. března 2016

Kabelka zalitá sluncem

A Handbag lit by the sun


Jarní prázdniny jsou za námi a ač to po návratu domů první dny vypadalo, že sněhu bude doma víc jak na horách, kvetoucí krokusy mě po cestě do práce přesvědčily, že jarní věci už můžu začít pomalu vytahovat.


Poslední kus koženky, kterou jsem získala z výprodeje zbytků, se krásně hodil k dlouho šetřené americké bavlně od Moda Fabrics z kolekce Central Park. Látky dohromady přímo září, navíc se mi tentokrát podařilo trefit rozměry úplně ideálně - do tašky se pohodlně vleze A4, veškeré nezbytnosti, které s sebou každý den tahám a menší nákup, při tom člověk s kabelkou nevypadá, jako by se zrovna někam stěhoval. Uspořádání uvnitř usnadňují 3 větší kapsy, karabina na klíče a o bezpečí všeho se postará uzavírání na zip.


Podšívka je možná trošku nezvyklá, měla jsem tu kus světlounké tenké vlněné látky. Ideální na kostýmek, ale pro moje povolání není smetanový kostýmek úplně to pravé, s dětmi člověk musí volit praktičtější ohoz, i když dávám přednost lehce elegantnímu stylu před sportovním. Látka tedy skončila jako podšívka, je nesmírně příjemná, řekla bych, že působí docela luxusně.


Na závěr jsem kabelku přestříkala impregnací. Odolá mírnému dešti, ale hlavně se nebude tak brzy špinit, přesto půjde kdykoliv ručně vyprat. Jo praktičnost, to mám ráda.

3 komentáře:

  1. Moc pěkná, úplně volá jaro:-) Lucie

    OdpovědětVymazat
  2. ... krásná kabelka, úplně září, moc pěkné provedení, paráda. Jako impregranci jde použít impregnace ve spreji co se dá koupit například na plátěnou obuv? Děkuji za odpověď.
    Miluška

    OdpovědětVymazat