pozadí

středa 8. června 2022

Flanelová noční košile a jarní doplnění garderoby

Tento flanel s něžnými tulipánky jsem jako dítě obdivovala u babičky ve skříni a přála jsem si, aby si z něj ušila noční košili. Babička byla šetrná a raději si vyspravila svou starou košili utěrkou... Nakonec jsem flanel zdědila já a po letech z něj opravdu spací úbor ušila.

Spíme celoročně s pootevřeným oknem, v mrazech se hodí mít něco teplého. A s nějakým sexy oblečkem bych se styděla projít před našima puberťákama, takže toto je naprosto ideál. Navíc ty milé vzpomínky na babičku... Střih je přesně dle jiné, hezky padnoucí, po mamce poděděné noční košilce, která prostě už dosloužila.

A ještě trocha šití jarních týdnů. Zvířátkové softshellky pro jednu malou slečnu, jaro bylo letos docela chladné, ještě je bohatě užila.

 

 

 

 

 

Naši hoši se těšili na teplo a požádali mě o doplnění letní výbavy. Obyčejné teplákové kraťasy, to teď mají na ven a na sport nejraději.

A zase jeden zpracovaný kousek mých zásob. Synkovi se moc líbil šachovnicový úplet, připomíná mu vlajky formule 1, zároveň má rád svítivé barvy. Trošku jsem kombinovala, ale decentně, aby to bylo nositelné středoškolákem, kterým se brzy stane. Tričko si hned oblíbil a musím přiznat, že mu sluší.Žádné komentáře:

Okomentovat