pozadí

úterý 23. července 2019

Tepláky

A Tracksuits


Ve velikosti 164 syn cení univerzálnost, propracovanost a detaily, látky si vybírá sám. Tak jsem loni musela jako bolestné, že se mnou hoši vlezli do metráže, koupit posledních 60cm vzoru matrix a slíbila jsem kraťasy.Byl potřeba nový větší střih, zvolili jsme Ottobre 4/2012, střih pasuje jako obvykle výborně. Zaujaly mě tam kapsy na zip a rozhodla jsem se je vyzkoušet. Kupodivu se šijí velice dobře a vypadají skvěle, líbí se celé rodině a všichni prohlašují, že je chtějí taky. Při šití není téměř žádné úskalí krom toho dát si zip správnou stranou nahoru (ano, jeden jsem párala). Používám metrážový zip, kterého mám doma dostatek ve více barvách.
Pro velký úspěch, když už jsem byla při chuti na šití, ještě klasické tepláky pro synka. Teplákovina z Moraviatexu, náplety jsou ze starší várky, která byla tmavší, aspoň model trošku ozvláštní.


Když jsem tepláky došila, připadaly mi nějaké dlouhé (opravdu mají ještě rezervu, synáček může stále růst, ale díky nápetům dole se nohavice jen lehce nahrne) a zkusila si je. Ejhle, mám pěkný střih na padnoucí tepláky i pro sebe!
Takže ještě jednou, látka opět z Moraviatexu. No a protože jsme puntíky původně kupovali dcerce na legíny, nesmí chybět ani ty.


1 komentář:

  1. No pěknou hromádku jsi našila, zipy na kapsy se mi zatím dělat nechtěly, i když časově to bude asi skoro na stejno.
    To se někdo má, že má prázdniny :o) Naši musí počkat až bude po termínu...

    OdpovědětVymazat